OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

Konto na które należy wpłacać wszelkie należne opłaty dotyczące przedszkola to:

Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka

ul. Chrobrego 50

ALIOR BANK

72-2490-0005-0000-4500-9226-5288

lub w kasie przedszkola.

W tytule wpłaty należy wpisać:

• Nazwisko i imię dziecka, miesiąc, czesne + wyżywienie = kwota

Na opłaty składają się:

Wpisowe:

600,00 zł – opłata wstępna pobierana przy podpisaniu umowy (bezzwrotna)- płatna jednorazowo na cele rozwoju placówki.

Opłata stała miesięczna (czesne):

790 zł – płatne za okres od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca, nie ulega zwrotowi bez względu na ilość dni pobytu dziecka w przedszkolu.

Przedszkole umożliwia dziecku zorganizowane atrakcyjne zajęcia, w dobrze wyposażonych salach zabaw:

• zajęcia rytmiczno-taneczne
  • zajęcia korekcyjne – fizjoterapeuta
  • warsztaty teatralne
  • warsztaty plastyczne
  • kółko zabaw logicznych
  • język angielski – codziennie
  • zajęcia artystyczne- teatrzyki
  • warsztaty kulinarne – kuchcikowo
  • warsztaty naukowe – kraina eksperymentów
  • dogoterapia
  • koncerty muzyczne – filharmonia
  • zajęcia logopedyczne – neurologopeda
  • pedagog specjalny
  • psycholog
  • oligofrenopedagog

Opieka specjalistów: neurologopeda, fizjoterapeuta, pedagog specjalny, psycholog, oligofrenopedagog, dogoterapeuta

Opłata miesięczna za wyżywienie: 18,50 zł dziennie za cztery posiłki – śniadanie, drugie śniadanie , dwudaniowy obiad, podwieczorek, nielimitowane napoje do picia: woda mineralna /lub z sokiem, soki owocowe

W przypadku nieobecności dziecka, opłata podlega zwrotowi od drugiego dnia ciągłej nieobecności w placówce po uprzednim zgłoszeniu. W przypadku wcześniejszego zgłoszenia – od pierwszego dnia nieobecności.

Uwzględniamy indywidualne diety dla dzieci z alergiami pokarmowymi oraz inne – po konsultacji z naszą dietetyczką!

Miesięczna opłata za przedszkole składa się z czesnego oraz kosztów wyżywienia i jest płatna z góry, gotówką lub przelewem do 5-go dnia każdego miesiąca.